7 български ученици и студенти получиха годишни стипендии по програмата Готови

...
7 български ученици и студенти получиха годишни стипендии по програмата Готови
Коментари Харесай

Paysafe България дари стипендии на български ученици и студенти

7 български възпитаници и студенти получиха годишни стипендии по програмата „ Готови за триумф “ на обща стойност над 10 хиляди лв. от софтуерната компания Paysafe България.

" Готови за триумф " е стипендиантска стратегия за деца и младежи, които учат в български държавни учебни заведения и университети. В програмата вземат участие възпитаници и студенти, които са изгубили един или двамата си родители, както и такива, отгледанив обществени домове.

„ Стипендиите „ Готови за триумф " поддържат младежи, които са отличници, имат извънредно положителни достижения и мощна воля. Горди сме, че Paysafe е част от тази стратегия и имаме вяра, че всички деца ще реализиран триумфа, който заслужават “, показа Петя Николова, шеф „ Човешки запаси ” в Paysafe България.

Paysafe е водещ световен снабдител на цялостни разплащателни решения. Компанията подкрепя развиването на четирима студенти, които следват в Софийския университет, Тракийския университет в Стара Загора и Университета за национално и международно стопанство (УНСС) в София. Студентите учат следните специалности: „ Предучилищна педагогика “, „ История и география “, „ Публична администрация “, „ Финанси, счетоводство и надзор “. Другите три стипендии ще оказват помощ на дванадесетокасници от Вършец, Велинград и Сливен. Всички 7 стипендианти учат и владеят разнообразни непознати езици, като също така са доста стимулирани да продължат образованието си.

Тази самодейност е част от дълготрайния проект на Paysafe за развиването на гениите у нас. Наскоро отличена от „ Капитал 100 “ като най-голямата софтуерна компания в страната за 2016 година, с това подаяние Paysafe България желае да се отблагодари на българското общество.

Програмата „ Готови за триумф “ е учредена от фондация BCause преди 11 години. Оттогава са връчени 1148 годишни стипендии на стойност над 1,5 млн. лв., всички обезпечени от донорите в програмата.
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР